Глобальні оголошення!



Щеплення - дві сторони медалі

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Щеплення - дві сторони медалі

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення Sms » 30 січня 2018, 15:23

Може кому стане у нагоді:
В поліклініці є вакцина АДСм (Індійська) проти дифтерії і правця для дорослих. Вакцінацію роблять безкоштовно після огляду сімейного лікаря. Доросле населення має щеплюватись що 10 років після 16. Тобто в 26,36 і тд. Якщо щеплення пропущене- роблять поза графіком. Тиждень тому отримала щеплення. 3-4 дні , якщо рукою тріснутись об щось - відчувався невеликий біль. В п'ятницю вакцинувалась мама . В неї нічого немає. З нормальної реакції може бути біль, почервоніння, затвердіння і набряк. Сходить все саме по собі. До щеплення не готувалась ( нурофен чи супрастин не пила, вібуркол в попу не ставила :ha: )
Будьте здорові :wink:

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення oksana_tern » 22 листопада 2017, 17:48

Ми робили місяць тому, але малій 2 роки, то прекрасно. Ніяких нурофенів і протиалергічних я дитині не давала, бо наші лікарі радять зразу ліками пічкати.

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення erinaceus » 22 листопада 2017, 16:35

Ану розкажіть, хто останнім часом робив КПК на Гоголя? Як діти перенесли?

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення tetyana » 07 жовтня 2017, 19:04

Важкі наслідки від кору дійсно пов*язують з нестачею вітаміну А і загалом з недостатнім харчуванням, недоїданням. Ось тут багато інформації про кір, зокрема і про зв*язок з вітамінами
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

До вітамінів з аптеки ставлюсь насторожено, колись читала що вони і не засвоюються толком, і можуть відкладатися де не треба, з тих пір не приймаю ніяких вітамінів, вже з декілька років. Про вітамін Д3 знаю що у перевищених дозах може впливати на нирки, тому з ним обережно.

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення гра з вогнем » 07 жовтня 2017, 18:10

Звичайно, що не знак дорівнює, я до того й вела, не все так однозначно :wink:

Дякую :love:

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення Tajga » 07 жовтня 2017, 18:04

Звичайно, що між світлобоязню і кон*юктивітом не завжди знак "дорівнює". Це по-перше.
По-друге, дякую про згадку про мед, бо він-таки багатий на вітаміни та інші корисні речовини. :wink:
Про "нещасний" вітамін Д. Він міг і не подіяти належним чином в якомусь там полівітамінному комплексі за однієї можливої причини: низьке дозування. Подивилась інструкцію до аквадетриму та якогось американського в таблетках, відповідно 500 і 1000 МО в день (із застереженням, що дозу перевищувати не можна), в той час, як для забезпечення потреб організма в осінньо-зимній період називають цифри 4000 - 5000 МО на день...

В нас в поліклініці є дуже цікавий, з причудами терепевт. Коли я викликала його до хворого малого (температура, соплі), він видав фразу, яка для мене як очі відкрила: у вас вірусне орз, лікування симптоматичне! Зрештою, практично для будь-якої інфекційної хвороби вірусного походження так і є - лікування симптоматичне, часом симптоми вимагають меду, часом лимону, вітаміну. Як розібрався, що необхідно - вважай вже на півдорозі до видужання. :wink:
гра з вогнем, дуже рада, що в тебе все добре після щеплення! Не хворій! :wink:

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення гра з вогнем » 07 жовтня 2017, 16:48

Знаю точно, що якщо під час інфекційного захворювання в хворого розвивається світлобоязнь, тобто пече очі від світла, вони може червоніють - це однозначний симптом нестачі вітаміну А.

Перехворівши минулого року дружненько інфекційним коньюктивітом, можу однозначно сказати, що нестача вітаміну А тут ні до чого :yes:
А також можу сказати, що нам всім трьом допомагали різні речі і я, нашпигована вітамінами, перенесла це захворювання найдовше і найважче. Можу перелічити, що я пила на той час, мультивітаміни для жінок (з великою дозою віт.А), біотин, цитрат кальцію, вітамін Д (ха-ха-ха, так-так, вітамін Д у листі моїх медикаментів був ще до цього літа. Надоїло вірити в його цілющість і в "може допомогти").


А ще не розумію як слова "однозначно" і "не панацея" щодо вітамінів можуть вживатися у двох сусідніх реченнях. Або однозначно, або панацея.
Щодо вітамінів, з мого досвіду, нам допомагає мед. Коли я даю сину щодня мед він менше хворіє. Це я помітила десь 2 роки тому, коли власне почала мед давати. Але я б не писала, що от саме мед і крапка, все інше дії немає. Одним допомагає одне, іншим - інше, а у кого дефіцит вітамінів допомагатимуть вітаміни. Для цього роблять відповідні аналізи і розписують призначення. А для профілактики пити і надіятися, то вже особиста справа на рівні віри. Деколи працює, деколи ні.

Щеплення зробила, політ нормальний, жива, здорова, ходжу на своїх ногах, мислю ясно.

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення Tajga » 07 жовтня 2017, 12:58

Знаю точно, що якщо під час інфекційного захворювання в хворого розвивається світлобоязнь, тобто пече очі від світла, вони може червоніють - це однозначний симптом нестачі вітаміну А. Про вітамін А згадала в контексті кору, який наразі "в тренді". Є думка, що рівень тяжкості і навіть смертності від кору напряму залежить від глибини дефіциту вітаміну А.
Я ні в жодному разі не стверджую, що прийом вітамінів є панацеєю від усіх хвороб. Загалом, в звичайному житті, при високому рівні санітарії (миємо руки до і після - ну ви в курсі), здоровому способі життя (сон, прогулянки, свіже повітря) і повноцінному харчуванні (ну чи подібному до нього), вітаміни так чи інакше будуть надходити в наш організм і ми особливої потреби чи дефіциту може і не відчуємо. Але треба розуміти, що в часі хвороби організм мобілізує всі свої сили і витратні матеріали, які він використовує (а вітаміни і є ними) потребують відновлення, або навіть збільшення. Чим спішити перехітрити хворобу, яка ще і не факт, що до нас добереться, краще подбати про організм, даючи йому те, що необхідно саме тоджі, коли це потрібно.
Попереджуючи можливий "перехід на особистості", скажу, що в часі всяких орз в нас дома завжди в пріоритеті лимони, цибуля, часник, масло, чаї. Вітамін С можу купувати в аптеці і їсти протягом дня, чи лимон аналогічно, чи роздаю дітям "дитчий" вітамін С, як цукерки). Про вітамін Д дізналась недавно і ще не пробувала, але напевне, що скоро почну роздавати. Треба тільки дозу вирахувати для всіх відповідну.

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення Tajga » 07 жовтня 2017, 12:19

гра з вогнем написав:Щодо вітаміну Д хочу прокоментувати, не заперечуючи написаного. Просто мої враження без гуглення і всякого такого, що бачу те і співаю.
Мені здається, от чесно створюється таке враження і подібні приклади вкотре переконують, що це якісь чергові відмазки, щоб не лікувати захворювань, яких в принципі і лікувати не потрібно (як у випадку з простудними і вітамінами Д), або коли схему лікування підібрати важко (авось аме минеться як у іншому випадку, з яким я зіштовхнулася).
Звісно вітаміни покращують опорні сили організму, сприяють кращому самопочуттю і т.д. і т.п. Але коли починають вітамінами лікувати простудні, то вже краще чай з малини-калини пити, так мені здається, ніж ті громадіни ковтати (не знаю як у вас, а мені вітамін Д прописували в таблетках (і в уколах теж на вибір), це щось неописуємо велике). Ще й таблетки останнім часом роблять чим більша - тим помічніша. Всі психологічні фактори залучають, на всіх душевних струнах грають.
Я не вбачаю панацеї у вітамінах окрім випадків, коли аналізами підтверджується дефіцит. Я б не очікувала від них більшого, аж до лікування хвороб, не пов’язаних з дефіцитом вітамінів. Он вітаміном С простудні лікували все наше дитинство. А тепер що - пшик, мракобісся, ніхто так не робить. Розрив шаблону. Але ж людям помагало, лікувало, як таке може бути? Відповідь очевидна, в даному випадку лікує віра і час протягом якого хвороба проходить без лікування.
Тепер простуду вирішили вітаміном Д лікувати, раз для С отримали беззаперечні результати неефективності. Напевно історія повториться через декілька десятиліть.


Я хочу ще додати про вітаміни. Маю надію, що комусь це стане в пригоді.
Щодо вітаміна Д. Якщо вірити авторам, яких я читала, активована форма вітаміна Д в організмі прикріпляється до рецепторів генів (перелік генів до 1000), до рецепторів, які запускають або сповільнюють дію тих, чи інших білків. Зокрема це гени в макрофагах - клітинах, що виробляють антимікробні пептиди - антибіотики нашого організму, тільки на відміну від антибіотиків штучних, вони також атакують і знищують віруси. Цікаво, що наявність вітаміну Д також впливає на дію рецепторів генів, які контролююсь силу дії макрофагів і надмірне відтворення протизапальних речовин, які можуть пошкодити інфіковані тканини організму. Тобто вітамін Д також "слідкує", щоб організм вчасно впинився в боротьбі із захворюванням і не знищив сам себе.

Стосовно вітаміна С. Не знаю, звідки така інформація, що вітамін С вже ніде не допомагає. Читала статтю про велику роль вітаміна С у перебігу кашлюку. Ні, хвороби він не лікує, бактерій не вбиває, але повністю забезпечує організм необхідним матеріалом для боротьби. Знижує дію токсинів, мобілізує клітини імунітету, по суті як паливо для них. Згадайте цингу, яка викошувала матросів в довгих плаваннях, доки хтось не здогадався брати в дорогу запаси цибулі чи цитрусових, як джерела вітаму С. Бо по суті цинга - це всього навсього один з основних наслідків глибокого дефіциту вітаміну С.
А стосовно того, що лікування вітамінами - це звучить дико і зрештою - немодно, то і цьому є пояснення. Ні в жодної фармацевтичної компанії не може бути одноосібного права на продаж препаратів вітамінів, вітамін С взагалі можна отримати поза формацевтичним втручанням, як і вітамін А. До чого я веду? Розповідати людям про користь вітамінів можна тільки на рівні мінімальних доз, які не забезпечать максимально необхідного здоров*ю ефекту. Да і не заробиш на цьому багато. Інша справа - багатоміліонні контракти на поставку вакцин чи теж досить прибуткове виробництво антибіотиків. Відчутна різниця в сумах. Тому ми не маємо великих рандомізованих досліджень впливу вакцин на організм, особливо віддаленого впливу, не маємо великих пдтверджених досліджень про користь вітамінів. Це економічно невиправдано для тих, хто неминуче втратить на цьому... А та інформація, ті виборки і висновки, які є, критикуються і не афішуються далі вузьких кіл...

Re: Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення гра з вогнем » 05 жовтня 2017, 18:10

Насправді нічого особливого, сподіваюся, що буду мати багато спілкування з різними людьми. Всього лиш міра безпеки.

Догори