Глобальні оголошення!



Годування старшеньких "за режимом"

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Годування старшеньких "за режимом"

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення TYulia » 25 квітня 2016, 12:55

А нагадайте мені, чим так коровяче молоко погане(будем мати на увазі, молоко від перевіреної корови)? Я теж то з школи материнства знала, але вже забула чого. Я малому до року взагалі не давала коровячого молока. Зараз то каші на молоці, а так саме молоко він не п'є.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Marichka » 25 квітня 2016, 09:31

Я теж переглянула своє відношення до коров"ячого молока.Даю менше.
А щодо здорового харчування,то чим швидше-тим краще,я думаю.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення vikilandi » 24 квітня 2016, 18:59

erinaceus написав:Чи важливо для діток такого віку дотримуватися тих самих правил здорового харчування, що і для дорослих? Наприклад, не їсти перед сном, не запивати їжу рідиною, вживати більш калорійну їжу в першій половині дня і т.д.? Чи у них організм по-іншому працює? А може варто з ранніх літ прививати дітям головні принципи прийомів їжі?

Думаю, що дуже навіть важливо. Після курсу антибіотиків у лікарні цього року педіатр наголошувала на дієті і режимі для дітей. Ще й наголосила не купувати різні напої, соки і йогурти...(

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення vikilandi » 24 квітня 2016, 18:55

Malavka написав:і в 21.00 склянка молока (позорно з пляшки, але інакше вона би в життю не випила 250 г молока). (

Два місяці назад на курсах материнства лікарка Іванна, дуже скептично ставилася до коровячого молока для дітей і дорослих. Мені вона відповіла, що воно не потрібне ні вам, ні вашим дітям. Тільки кисломолочка, а якщо дуже хочеться, то "мама і я" від Нестлє.
До речі, мій тато також дискутує про доцільність свіжого молока, свіжого хліба і картоплі. Але це вже у кого сформулювалися свої певні пріоритети в харчуванні.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення erinaceus » 24 квітня 2016, 16:26

Чи важливо для діток такого віку дотримуватися тих самих правил здорового харчування, що і для дорослих? Наприклад, не їсти перед сном, не запивати їжу рідиною, вживати більш калорійну їжу в першій половині дня і т.д.? Чи у них організм по-іншому працює? А може варто з ранніх літ прививати дітям головні принципи прийомів їжі?

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Malavka » 16 квітня 2013, 08:55

В нас теж поки що приблизний режим є - сніданок 8.30-10 )))) (залежно від того, як встане), обід - 13.00 приблизно, тоді спатоньки, як встане - десь в 17.00 типу вечеря, тоді якісь перекуси і в 21.00 склянка молока (позорно з пляшки, але інакше вона би в життю не випила 250 г молока). Пробувала годувати з підвечірком і вечерею - не хоче вона стільки разів "їсти", бо вдень може довго спати, до 3-х годин, то просто не встигає)))). Але теж, їсть часто без апетиту(

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення irinka » 07 жовтня 2012, 15:52

А в нас між прийомами їжі теж десь такий інтервал, навіть інколи більший. Тому ми помаленько вже вибились з графіку, але всеодно стараюсь більш-менш дотримуватись.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Shalimar » 06 жовтня 2012, 03:01

я просто выдерживаю 3-3.5 часа между приемами пищи и все

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Virchik » 15 липня 2012, 10:03

В нас теж є приблизний графік.
8-9 сніданок
13-13:30 обід
17-18 підвечірок
20-20:30 вечеря.
Обід спільний для всіх.

Re: Годування старшеньких "за режимом"

Повідомлення Nymydora » 09 липня 2012, 18:09

Сашки, ти утріруєш.
Може то і нормально, що дитина коли хоче їсть, а коли не хоче - то не їсть. Але, на мою скромну думку, для дитини режим - це норма. ЦЕ організовує дитину, дає їй стабільність певну, ну і той самий шлунковий сік... Відповідно і травлення краще. Ну і дорослому - що теж важливо - можна час спланувати. Я не стою з годинником над дитиною, але намагаюся, щоб всі чотири прийоми їжі були дотримані. Інша справа, що ми можемо повечеряти, наприклад, склянкою молока.
Чоловік у мене - творча особистість - його до режиму вже не привчити, їсть, коли їсть. Але я від цього не в захваті, і мені дуже би хотілося сімейних обідів за спільним столом.

Догори