Глобальні оголошення!



Сідничне положення

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Сідничне положення

Re: Сідничне положення

Повідомлення Уля » 29 червня 2016, 18:06

Перші роди сідничні, другі - у 30 тижнів лікар робив поворот і дитина родилаль нормально. Тепер треті і теж саме я у розпачі, рожати боюсь бо дитинка великка а поворот небезпечно. Вправи,погладжування роблю. Що ще робити?

Re: Сідничне положення

Повідомлення bilka » 27 грудня 2012, 22:10

Все правильно написано!

Re: Сідничне положення

Повідомлення Olyana » 24 грудня 2012, 16:30

на 30 тижні ще не пізно робити ці вправи? мені сьогодні сказали про сідничне передлежання і почала хвилюватись з цього приводу. а ще виписали ендометрин... :sad:

Re: Сідничне положення

Повідомлення bilka » 03 лютого 2010, 22:39

для відповіді вам потрібно звернутись безпосередньо в школу в понеділок,де ви зможете отримати відповідь щодо вправ які потрібно виконувати. Надіюсь що у вас термін ще не пізній і на наступний тиждень кесарський не запланований!!!
Налагодьте з дитиною систему тактильно-голосового спілкування,щоденно в певну завжди одинакову годину масуйте живіт рукою,наприклад по колу і розповідайте дитині щось приємне про свою любов,мрії,щастя. І так на протязі 3-5 тижнів.Тоді добре попросивши дитину,зможете отримати відповідь. Окрім цього щоденно30-40 разів в день займайтесь позитивним самонавіюванням- Моя дитина в правильному положенні. Пологи пройшли легко і гармонійно.і т.і

При тазових передлежаннях плід розташований у поздовжньому положенні, передлежачою частиною плода є тазовий кінець, голівка перебуває в ділянці дна матки. Частота тазового передлежання 3-3,5% від загальної кількості пологів.
Причинами виникнення тазового передлежання можуть бути: багатоводдя, багатопліддя, пухлини матки, знижений м’язовий тонус матки, вади розвитку матки, недоношеність плода, передлежання плаценти, вузький таз.
Класифікація.
1. Сідничне передлежання (згинальне):
• неповне або чисто сідничне (передлежать сіднички плода);
• повне або змішане сідничне (передлежать сіднички плода разом із стопами);
2. Ножне передлежання (розгинальне):
• неповне (передлежить одна ніжка плода);
• повне (передлежать обидві ніжки плода);
• колінне передлежання.
Діагностика.
Розпізнавання тазових передлежань базується головним чином на вмінні пальпаторно відрізнити голівку плода від сідниць.
При зовнішньому акушерському дослідженні необхідно використовувати ч прийоми Леопольда:
– в області дна матки визначають округлу, щільну, балотуючу голівку;
– над входом або у вході малого тазу пальпують неправильної форми передлеглу частину плода м’якої консистенції, що не балотує;
– під час аускультації серцебиття плода вислуховується залежно від позиції справа або зліва вище пупка.
Діагностика тазового передлежання звичайно викликає труднощі при вираженому напруженні м’язів передньої черевної стінки та підвищеному тонусі матки, при ожирінні, двійні, аненцефалії.
При піхвовому дослідженні під час вагітності через переднє склепіння пальпується об’ємна, м’якуватої консистенції передлегла частина плода, що відрізняється від голівки, яка більш щільна та кругла.
При внутрішньому акушерському дослідженні в пологах (при відкритті шийки матки) можлива пальпація різних частин в залежності від передлежання:
• сідничне неповне (чисте)– пальпують об’ємну, м’яку частину плода, визначають сідничні бугри, крижі, анальний отвір, статеві органи;
• сідничне повне (змішане)– пальпують об’ємну, м’яку частину плода, знаходять стопу або дві стопи, що лежать поряд із сідницями;
• ножне – пальпують ніжку, ознакою якої є п’яткова кістка, пальці - рівні, короткі, великий палець не відводиться в сторону, є обмежено рухомим, не приводиться до підошви.
Ультразвукове дослідження (УЗД) – найбільш інформативний метод діагностики. Такий метод дослідження дозволяє визначити не тільки тазове передлежання, але й масу плода, положення голівки (зігнута, розігнута).
За величиною кута між шийним відділом хребта та потиличною кісткою плода розрізняють чотири варіанти положення голівки, що має суттєве значення для визначення методу ведення пологів у разі тазового передлежання:
– голівка зігнута, кут більший 110о;
– голівка слабо розігнута, “поза військового” – І ступінь розгинання голівки , кут 100–110о;
– голівка помірно розігнута – ІІ ступінь розгинання, кут 90–100о;
– надмірне розгинання голівки, “плід дивиться на зірки” – ІІІ ступінь розгинання голівки, кут менший за 90о.
Перебіг і ведення вагітності.
Перебіг вагітності при тазовому передлежанні не відрізняється від такого при головному передлежанні, але нерідко трапляються й ускладнення. Найчастішим і найнесприятливішим за своїми наслідками є раннє або передчасне вилиття навколоплідних вод. У більшості випадків це трапляється при ножному передлежанні.
При веденні вагітності в жіночій консультації попередній діагноз тазового передлежання плода встановлюють в термін вагітності 30 тижнів, а остаточний – в 37-38 тижнів.
В термін вагітності 30 тижнів проводять заходи, що сприяють самоповороту плода на голівку. Для цього рекомендують (С): положення на боці, протилежному позиції плода; колінно-ліктьове положення по 15 хв. 2-3 рази на добу.
З 32 до 37 тижня призначають комплекс коригуючих гімнастичних вправ (С) за однією з існуючих методик.
Головні елементи корегуючої гімнастики за І.І. Грищенком та А.Є. Шулешовою:
1) нахили тулуба вагітної в бік спинки плода;
2) згинання нижніх кінцівок у колінних і кульшових суглобах з одночасним згинанням тулуба в бік позиції плода;
3) вигинання спини з упором на перекладині шведської стінки;
4) вигинання спини в колінно-ліктьовому положенні;
5) згинання нижніх кінцівок у колінних і кульшових суглобах лежачи на спині, приведення колін до живота, напівоберт тазу із зігнутими кінцівками в бік позиції плода.
Протипоказання до проведення гімнастичних вправ: загроза передчасних пологів, передлежання плаценти, низьке прикріплення плаценти, анатомічно вузький таз ІІ-ІІІ ступеня

Сідничне положення

Повідомлення Гість » 03 лютого 2010, 13:22

Чи завжди при сідничному положенні роблять КР? Як можна змінити положення плода, які вправи потрібно виконувати?

Догори

cron