Глобальні оголошення!



Кавомани - наркомани?

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Кавомани - наркомани?

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Vera » 02 вересня 2017, 01:06

П'ю каву. Не уявляю без нього свій ранок. Днем, щоб підбадьоритися, теж чашечку перекидаю)

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення vit.mosom » 08 лютого 2017, 16:11

Marichka написав:Я пила теж,малий спав,як мав спати.
Тепер читала,що каву рекомендують(не годуючим,а взагальному).Якісь всесвітні організації.


Теж про це чула, чому дуже зраділа, бо пю багато кави. А про корисні властивості знайшла ось що:

| +
1. Кава захищає печінку, пише Mycharm.ru. Функції жовчного міхура стимулюються кавою, тим самим зменшуючи ризик появи каменів у жовчному міхурі. До цирозу печінки у меншій мірі схильні люди, які п'ють каву. Існує певний фермент, який накопичується в печінці і погіршує її стан. А кава з кофеїном є одним із способів підтримки цих ферментів у низьких концентраціях.
2. Кава знижує ризики захворювання хворобою Паркінсона. Це неврологічне захворювання охоплює досить багато людей похилого віку. Викликає втрату нейронів. Але кава, чай та інші напої, що містять кофеїн, можуть знизити кількість втрачених нейронів. Симптоми хвороби Паркінсона, як правило, починають з'являтися у віці до 50 років. Але варто пам'ятати, що кава - не єдиний помічник у профілактиці, є генетична схильність до захворювання.
3. Деякі види раку рідше зустрічаються у тих, хто п'є каву. Дослідження показали, що хлорогенова кислота та кофеїн, які містяться в каві, корисні для зниження ризику появи раку печінки. А японські дослідження довели, що кава ефективна також для жіночого здоров'я, оскільки знижує ризик розвитку раку матки (виникає внаслідок ендометріозу) у жінок.
4. Кава допомагає акліматизації. Якщо ви часто подорожуєте, або за родом роботи змушені часто змінювати часові пояси, то проблема вічно сонного стану вам має бути знайома. Не у всіх є тиждень на приведення своїх біологічних ритмів у відповідність з місцевим часом. Допомагає чашка хорошої кави! Можна трохи скоротити сон, але швидко увійти в потрібний ритм. До того ж, кава сприяє гідратації організму, адже зневоднення - часта проблема любителів далеких поїздок і перельотів.
5. Кава допомагає концентрації. Для далекобійників кава - навіть найкращий помічник у боротьбі з сонливістю і втомою, ніж розмови з напарником. А для напруженого трафіку в місті концентрація уваги - необхідний атрибут. Іноді це може і зберегти життя!
6. Кава знижує ризик захворювання на діабет другого типу. Від цього типу діабету страждає більша частина населення планети. З цією хворобою можна жити, але дуже складно і часом неприємно. Хлорогенова кислота допомагає в профілактиці діабету. Тому можна пити навіть каву без кофеїну, це також знижує ризики захворювання на діабет другого типу.
7. Кава покращує функцію мозку. Студенти п'ють каву, звичайно, щоб бути бадьорими і не заснути під час зубріння перед іспитами. Але вчені вважають, що кава в даному випадку допомагає студентам не тільки не спати, але й активізувати багато функцій мозку.
8. Кава знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Протягом 20 років у Швейцарії проводилося дослідження літніх людей. Ті, хто пив до 5 чашок кави в день, знизили свої ризики захворювання на 65%.
9. Кава покращує обмін речовин, правда і може мати сечогінний ефект. Кава є сечогінним для тих, хто тільки починає пробувати цей напій. На постійних прихильників кави цей ефект не поширюється. Якщо ви тільки недавно полюбили цей напій, пийте достатньо води, щоб уникнути втрати вологи в організмі.
10. Кава може полегшувати менструальні болі. Деякі інші види болю також можуть зменшитися від споживання кави.

Джерело

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Ленка » 07 лютого 2017, 13:21

До кави ставилась пасивно все життя до моменту коли я після декрету пішла на роботу. П'ю її раз на день з ранку. Якщо не вип'ю то таке відчуття що я не проснулась і працювати на роботі не реально в такому стані. Зараз дуже люблю Львівську каву в зеленій упаковці.

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення flower » 06 лютого 2017, 21:37

Sam написав:Дякую, дівчата за відповіді). Та ясно, що кожного дня молоти, то трохи занадто. Але всеодно якщо сам мелеш навіть на місяць, то по ходу буде свіжіша, ніж куплена мелена.
Бо я щось так на каву присіла і от задумалася про кавомолку.

Я мелю на тиждень, максимум на 2. Тому кажу, що особливої різниці не помічаю.

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення гра з вогнем » 06 лютого 2017, 21:32

Sam написав:Дівчата, а хтось має кавомолку вдома?
Чи смачніша свіжозмелена кава?

Я маю :(): :morning:
Дві, нє три штучки, одну механічну і 2 електричних.
Присвоюю першинство кавоманів собі Зображення

жарт,

я п'ю каву раз на день вранці. мені все рівно яку пити. а от чоловік любить якусь особливу, тому у нас машинка для кави є, яку турнути з кухні не можливо, бо то ж МАШИНКА, і пару млинків, бо кожен наступний має давати кращий помол ніж попередній.
я намагаюся від цієї машинки узяти все і заставляю давати мені кааву зі збитим молоком :wink:

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Marichka » 06 лютого 2017, 21:23

Я пила теж,малий спав,як мав спати.
Тепер читала,що каву рекомендують(не годуючим,а взагальному).Якісь всесвітні організації.

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення taranjka » 06 лютого 2017, 17:25

Галина мне мучся, на лечелізі читала, що кофеїн якщо проникає в молоко, то 0,5% і кава ніяк на дитину не впливає. Я після других і третіх пологів одразу починала пити і нічого :)
ми каву мелемо щоразу, так щоб на 2 порції було. нічого складно, дуже швидко звикається :) а смакує краще)

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Галина » 06 лютого 2017, 17:20

Я вагітною тоже пила, але меншими дозами. А після пологів ще не пробувала. Тільки нюхаю біля чоловіка.

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Sam » 06 лютого 2017, 17:18

Я пила майже всю вагітність і після народження, не пам'ятаю коли, але може через 1-2 місяці почала пити, то мала ніяк не реагує.

Re: Кавомани - наркомани?

Повідомлення Галина » 06 лютого 2017, 17:15

Раніше як Галка була, то ми на роботі по 2 рази на тиждень купляли свіжомелену, а тепер нема такої кави як їх була. Я часто маю італійську мелену. То свіжомелена в мене не часто, але так як ще не п"ю, а чоловіку головне кава, а свіжомелена чи ні не суттєво, то вживає яка є.
А я вже так хочу кави, а ще не ризикую, боюсь щоб мала мені не дуріла)))

Догори