Глобальні оголошення!



Батьків викликають до школи

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Батьків викликають до школи

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Dribchuk » 02 листопада 2015, 01:34

Natalinda а чим тобі не вгодили американські школи, якщо не секрет? Бо мені не вгодили українські і я думаю чи то я така перебендя, чи то засильно дитину свою жалію. Бо в нас стільки всього, все на купу, постійно якісь вимоги, зрівнялівка всіх ще з садочку і виховання стадного інстинкту в дітей. Мене особисто це пригнічує особливо коли мова йде про недільну школу. Вищу школу можу порівняти нашу і США, там однозначно практичніша школа, що б не вчили воно має якесь практичне призначення, тобто вчать одразу як вивчене застосувати в житті, в нас такого немає, зазвичай діти навіть не знають нащо вони то вчать. Плюс немає стадного інстинкту - є вибір що вчити, як вчити, в якого вчителя, є вибір як виконувати завдання і т.д. Вчитися цікаво. Але є мінуси, звичайно, це і менший обсяг вивченого в школі і нюанси з дисципліною. Все ж я бачу там більше плюсів ніж тут. :confused: Але не бачу як ту систему освіти застосувати тут, в нас би певно вона не змогла довго проіснувати)))

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення гра з вогнем » 01 листопада 2015, 17:11

Natalinda написав:з того що знаю я - то я б не хотіла щоб дитина навчалася в Америці. Мова про звичайну школу. А про такі от школи раннього розвитку незнаю нічого. Розкажіть будь-ласка!!!!

а що саме розказати? ;)
все як і всюди, є хороші, є погані.
навіть одна мережа (тобто сітка шкіл під однією назвою) матиме різні відгуки і різну підготовку кадрів в різних школах.
вибір є великий, монтесорі, релігійні, державні, спеціалізовані - до кольору, до вибору, на будь який смак і гаманець. щоправда, якість все таки залежатиме від наповненості гаманця.

ми ходили спершу в платну, а потім пройшли "по конкурсу" в держ, простояли на листі очікування з півроку, цей час ходили в платну релігійну, потім зявилося місце у держ., з того часу туди й ходимо. я задоволена.

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення erinaceus » 30 жовтня 2015, 00:15

TYulia Батьків теж викликають до школи. Але є і куратори, які допомагають у навчальному процесі, і психологи для вирішення проблем з поведінкою і т.д.

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2015, 21:58

Давайте тут све ж таки порівнювати школи раннього розвитку :wink:
А про викликання батьків в ЗОШ - то вже в іншій темі :yes:

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення TYulia » 29 жовтня 2015, 18:52

цікаво чи в Америці в школу батьків викликають? :confused:
Суперечка про системи освіти в нас і в інших країнах це вже певно інша тема. В нас так виглядає що вимагається більше, вже в школу діти йдуть, що читати вміють, але якось все дуже чітко в нас на паперах, а насправді не так. Суджу по собі, що була відмінниця, але то все зналось які питання, які шпаргалки тре написати, переписати дослівно. І так до інституту прийшла. А в вузах та суха документація вже докінця добиває і провчившись ще з 5 років, ви не можете вийти на роботу професіоналом, а в тій самій Америці (суджу по родичах, знайомих, які там) то як вони вивчились на якогось програміста чи лікаря, то вони вже на другий день після випуску достойно можуть йти на роботу і все вміти там робити. Розумію, що то я вже далеко аж у вузи забігла, але основа то ще ж в школі закладається. :yes:

Дівчатонька, а чиї дітки вже в школі, а у вас як з вичтелями відносини? Жаліються-хвалять ваших діток? Вам як? Як це ви сприймаєте? :wink:

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення erinaceus » 29 жовтня 2015, 16:59

Natalinda написав:Невже Американські вчителі настільки ідеальні? Чим? Цікаво просто. Бо з того що знаю я - то я б не хотіла щоб дитина навчалася в Америці. Мова про звичайну школу.


Ну і дарма :pardon: Бо порівняно з нашою школою, це небо і земля. Все настільки відрізняється, що спочатку важко повірити, що таке дійсно може бути. Щодо вчителів, то найперше, що кидається в очі, це те, що їм дійсно подобається їхня робота і вони викладаються на всі 100. Зарплата у них, до речі, по їхніх мірках не дуже висока, але на якість роботи це не впливає. В молодшій школі теж була. Все зроблено з урахуванням дитячих інтересів і потреб. Яскраво, пізнавально, кольорово.
І нехай всі говорять, що наші школи, порівняно з їхніми, дають глибокі знання, але це далеко не так. Тут можна сперечатися годинами...

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2015, 12:20

Вкотре переконуюся що з батьками говорити - собі дорожче))))) Але нажаль і не говорити - не сильно дешевше)
Невже Американські вчителі настільки ідеальні? Чим? Цікаво просто. Бо з того що знаю я - то я б не хотіла щоб дитина навчалася в Америці. Мова про звичайну школу. А про такі от школи раннього розвитку незнаю нічого. Розкажіть будь-ласка!!!!

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Гість » 28 жовтня 2015, 15:08

Дівчата, діякую за відраду. Трохи полегшало. То вчителька з англійської. Школа не в Тернополі, але деталізувати не хочу. Вони так в ігровій формі вчаться, але всеодно є певний час, що вони сидять і там щось мають повторювати чи показувати, а мій малий за той час може вставати і лізти куди не треба. Вчителька ніби по доброму мені то казала, але вже таки прямим текстом, певно їй ще та попередня вчителька, що була на заміні їй нажалілася, бо він її взагалі не сприймав, і ніяк не міг витримати 10-15 хвилин питань хто БОЙ а хто не БОЙ :crazy:
Я вже в інтернеті перерискала, як то правильно виховувати трьохрічку, і ніби я нічого такого не правильного не роблю, і повної вседозволеності в нас немає.
І взагалі, мені здається, що в нас дуже багато особистісних відносин люди проявляють в роботі. Я до того, що напевно в тій самій Америці, вчителі-вихователі відносяться до дитини професіонально, похвально і кожен раз як з чистого листа сприймають ту дитину, а в нас навпаки за перший-другий тиждень складають собі стереотип тої дитини і вже кожен наступний раз все більше замічають ті недоліки (чи успіхи) і їх це виводить чим раз більше.
Навіть в даному випадку, я знаю свого сина, так він непосидючий і незавжди уважний, але я підглядаючи через шпаринку, замічаю моменти коли так він зосередився на завданні і до того з всієї групи за час заняття він найбільше за всіх діток повторяє і бере участь у всіх танцях-співах. І далеко не завжди він перший починає щось чудити, інші не дуже кращі, але висказали тільки мені :ireful:
Щось я набрала злості, але так не можна, певно треба просто про це забути і все пройде само собою, і малий, коли прийде його час, всядеться і хай собі думають, що то спеціальний виховний процес допоміг

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Любов » 28 жовтня 2015, 10:53

зі всього вищеописаного зробила висновок, що проблеми мабуть у вчительки :impossible: :hi:, запитайте за якою методикою вони займаються, бо виховання зручної пасивно слухняної дитини не входить у ваші плани :dreams: :wink:

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення TYulia » 27 жовтня 2015, 20:44

І я послухаю, бо в нас зараз те саме на заняттях. Все надіюсь, що переросте. Наприклад весною мій малий всі завдання гарно виконував, а інші дітки (десь на півроку старші) бігали чи сиділи під столом, а зараз навпаки - мій гасає, а вони чемні. То може до мого знову розум і усидчівість прийде скоро. Замічаю, що вже деколи теж вчителів виводить, мусимо це перерости. Підкажіть як можна мотивувати таких шустриків, щоб були в школі уважніші і чемніші?

Догори